Intencje mszalne

 
Niedziela 15 kwietnia 2018              
7.00 *dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 † Klemens Mielczarek
8.00 † Andrzej Wożniak gr. 15
9.30 † Stanisław Maciejewski
9.30 † Marianna, Józef i Jerzy Kasprzak
11.00 † Władysława i Andrzej Grochocińscy
12.30 za Parafian
18.00 † Józef Rusin
18.00 † Józef Kubiak, zm. z rodziny Kubiaków i Kantych, † Natalia i Czesław Ptak
 
Poniedziałek – 16 kwietnia 2018  
7.00 † Stanisław Maciejewski
7.00 † Urszula Biniek
8.00 † Andrzej Wożniak gr. 16
8.00 *dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Czesława Nowicka
18.00 † Rozalia Krupczyk
 
Wtorek – 17 Kwietnia 2018                                              
7.00 Stanisław Maciejewski
7.00 † Jan Michalski
8.00 † Rozalia Krupczyk
8.00 *dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiękę MAtki Bożej dla Justyny Lis z racji 18 rocznicy urodzin
18:00† Andrzej Wożniak gr. 17
18.00 † Walentyna Derbiszewska
 
Środa – 18 kwietnia 2018                              

7.00 † Stanisław Maciejewski

7.00 † Dariusz Frankiewicz
8.00 † Andrzej Wożniak gr. 18
 8.00 *dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Walentyna Derbiszewska
18.00 † Rozalia Krupczyk  
 

Czwartek  – 19 kwietnia  2018                            

 

7.00 † Stanisław Maciejewski
7.00 † Zdzisław Arent
8.00 † Andrzej Wożniak gr. 19
8.00 *dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Walentyna Derbiszewska
18.00 † Rozalia Krupczyk
Piątek  – 20 kwietnia  2018                           
7.00 † Ryszard Robak
7.00 † Czesław, Grzegorz, Aleksandra Stefanowscy
8.00 † Rozalia Krupczyk
8.00 *dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Andrzej Wożniak gr. 20
18.00 † Mieczysław Lewandowski
Sobota  – 21 kwietnia 2018                              
7.00 † Andrzej Wożniak gr. 21
7.00 † Dariusz Frankiewicz
8.00 † Ryszard Robak
8.00 *dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Stanisław Maciejewski
18.00 † Stanisław Kozera
 
Niedziela 22 kwietnia 2018              
7.00 *dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 † Jerzy Grabowski w 6 rocznicę śmierci, † Anna i Franciszek Działak
8.00 † Andrzej Wożniak gr. 22
9.30 † Wojciech Złotnik
11.00 † Ryszard Robak
11.00 † Sabina i Czesław Studzińscy
12.30 za Parafian
18.00 † Jan i Wacława Karwaccy, † Jan
18.00 Edward w 2 rocznicę śmieci, † Annę w 10 rocznicę śmieci Sypniewskich, † Jerzy Koziarski, † Martin Kordylasiński