Intencje mszalne

Niedziela – 31 maja  2020  Zesłanie Ducha Świętego
7.00  * dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 † Renata, Janina, Eugeniusz Kietner, Anna i Bolesław Kacprzak
8.00 † Zbigniew Siuda
9.30 † o. Justyna
9.30 † Maria, Apolonia, Antoni Florkowscy
11.00 † Czesława i Tadeusz Winiarscy
12.30  -  w intencji Parafian ( dziękczynno – błagalna o zdrowie i Boże  błogosławieństwo, opiekę NMP dla Ryszarda Fabisiaka z racji 80 rocznicy urodzin
18.00  † Mirosław Kasprzak w XXV rocznicę śmierci
18.00  † Zenon Strugliński

Poniedziałek  – 1 czerwca  2020

7.00 † Genowefa Barbara Ślusarczyk
7.00 † Ryszard Bartczak
8.00 † Stanisław Ślusarz
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 dziękczynno - błagalna dla Darii i Adriana o zdrowie, opiekę Matki Bożej oraz Boże błogosławieństwo
18.00 rez. p. Janiak

Wtorek  –  2 czerwca 2020

7.00 † Zbigniew Siuda
7.00 † Genowefa Barbara Ślusarczyk
8.00 † Ryszard Bartczak
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Zofia Puzdrakiewicz
18.00 † Stanisław Wieczorek
Środa  – 3 czerwca 2020
7.00 † Stanisław Wieczorek
7.00 † Genowefa Barbara Ślusarczyk
8.00 † Andrzej Górnik
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Zbiorowa za zmarłych
18.00 † Ryszard Bartosik 

Czwartek – 4 czerwca 2020

7.00 † Ryszard Bartczak
7.00 † Kalina Kozłowska
8.00 † Zbigniew Siuda

8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Stanisław Wieczorek
18.00 † Jan Robak
Piątek – 5 czerwca  2020 pierwszy Piątek miesiąca

7.00 † Stanisław Wieczorek
7.00 † Zbigniew Siuda
8.00 † Halina Kozłowska
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Józef Kołodziejczak
18.00 † Genowefa Barbara Ślusarczyk

Sobota – 6 czerwca 2020

7.00 † Zbigniew Siuda
7.00 † Ryszard Bartczak

8.00 † Stanisław Wieczorek
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 w intencji rodzin Tamary, Leszka i Natalii, w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo
18.00 † Aleksander Walicki
Niedziela – 7 czerwca  2020 
7.00  * dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 † Renata i Zenon Olejniczak
8.00 † Zofia, Jan i Małgorzata Robak
9.30 o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla córki i wnuczki
9.30 † Zofia, Józef, Julianna Kołata
11.00 † Zdzisława i Kazimierz Maciaszek, Alina i Stanisław Michniewicz, Janina i Kazimierz Góra
12.30  -  w intencji Parafian
18.00  w intencji Róż Żywego Różańca
18.00  † Stanisław Andrzejewski