Intencje mszalne

Niedziela – 17 listopada 2019
7.00  * dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 † Michał Gębicki w 19 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Gębickich
8.00 † Wojciech i Marianna Karbowi i Jadwiga Gużniczak
8.00 † Grzegorza i Marka
9.30 † Mariusz Siwicki w 8 rocznicę śmierci
9.30 † Eugeniusz Mazurek w 6 rocznicę śmierci, † Stefan i Janina Mazurek
11.00 † Jacek, Marianna, Wacław, Tadeusz, Alina Janas
12.30  -  w intencji Parafian
18.00 Za zmarłych zgłoszonych na Wypominki greg. 17
18.00 † Jadwiga Apolonia, Ignacy Przybysz, Helena Jan Prybaccy, Barbara Ostajewska

Poniedziałek – 18 listopada 2019

 

7.00 † Janusz Ziarniewicz
7.00 † Wojciech Leśniewski
8.00 † Natalia Majewska
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za zmarłych zgłoszonych na Wypominki greg. 18
18.00 † Barbara Raźna
Wtorek – 19 listopada 2019 

 

7.00 † Bożena Baran
7.00 † Rajmund Wożniak
8.00 † Janusz Ziarniewicz
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za zmarłych zgłoszonych na Wypominki greg. 19
18.00 Czesław Masłowski
18.00 † Maciej Jachowicz

Środa  – 20 listopada 2019

 

7.00 † Janusz Ziarniewicz
  7.00 † Maciej Jachowicz
8.00 † Wojciech Leśniewski
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za zmarłych zgłoszonych na Wypominki greg. 20
18.00 † Kamila Nowak
18.00 † Bolesława, Mieczysław, Stanisław Materek,
† Helena i Józef Grzelak

Czwartek – 21 listopada 2019

 

7.00 † Maciej Jachowicz
 7.00 † Wojciech Leśniewski
8.00 † Antoni Kozłowicz
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za zmarłych zgłoszonych na Wypominki greg. 21
18.00 † Jakub Szymczak i zmarłych z rodziny Szymczaków i Jakubowskich
Piątek – 22 listopada 2019
7.00 † Irena i Andrzej Osóbka
7.00 † Wojciech Leśniewski
8.00 † Maciej Jachowicz
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za zmarłych zgłoszonych na Wypominki greg. 22
18.00 † Agnieszka Krytkowska

Sobota – 23 listopada 2019

 

7.00 † Maciej Jachowicz

7.00 † Wojciech Leśniewski
8.00 † Janusz Ziarniewicz
8.00 * dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za zmarłych zgłoszonych na Wypominki greg. 23
18.00 † Kazimierz Koza
18.00 † Weronika i Ignacy Andrzejak

 

Niedziela – 24 listopada 2019
7.00  * dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 Anna Koralewska i zmarłych z rodziny Koralewskich i Gębickich
8.00 † Agnieszka i Józef Janiccy, † Andrzej Woźniak
9.30 † Władysława i Wojciech Staszak, † Stanisław Kolski, † Aleksandra Liwartowska
9.30 † Jadwiga i Bolesław Chorzewscy
11.00 † Genowefa i Jan Rachwalik
11.00 † Jadwiga i Bronisław Maćkowiak
12.30  Dziękczynno – błagalna w 40 rocznicę ślubu Bożeny i Grzegorza Kolińskich
12.30  -  w intencji Parafian
18.00 Za zmarłych zgłoszonych na Wypominki greg. 24
18.00 † Marek Lis