Ogłoszenia duszpasterskie

 II NIEDZIELA   ZWYKŁA  –  19 . 01. 2020.                          
 1. Przeżywamy II Niedzielę okresu zwykłego w liturgii Kościoła. Wczoraj rozpoczął się Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan, który zakończy się Świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w sobotę - 25 stycznia.
2. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
3. W środę modlitwą różańcową o godz. 17.30 rozpoczniemy nabożeństwo do  św. Rity. Po Mszy św. modlitwy dziękczynno – wstawiennicze, poświęcenie róż   i ucałowanie relikwii Świętej.
4. W piątek wspominamy św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 rozstrzygnięcie konkursu na szopkę bożonarodzeniową – „ Anioły 2020”.
6. W parafii dobiega końca wizyta duszpasterska – kolęda. Odwiedziny rodzin rozpoczynamy od godz. 16.00.    W środę będzie dodatkowy dzień kolędy dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli w wyznaczonym terminie przyjąć kapłana, a pragną to uczynić.   Prosimy o zgłoszenie adresu w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.                                                                                                                            W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna jest czynna w te same dni co zawsze  ( poniedziałek, środę i czwartek), tylko w godzinach przedpołudniowych od 10.00 – 11.00.
 
     Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższe trzy dni:
    
       Poniedziałek – 20 stycznia – ul. Świerkowa , Magnoliowa, Borowa i Kalinowa.
       Wtorek    -       21  stycznia - ul. Piaskowa, Siedleckiego i Wilcza                 
       Środa       -       22  stycznia - kolęda dodatkowa.