Ogłoszenia duszpasterskie

16.06.2024 ROKU – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1.    Dziś Słowo Boże głosi nasz współbrat - o. Jeremiasz Szewczyński, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie. Po Mszach świętych o. Jeremiasz będzie kwestować na rzecz naszej misji w Kamerunie. O godzinie 11:00 Msza św. na zakończenie  roku szkolnego 2023/2024 - będzie to czas podziękowania Panu Bogu za zakończony rok szkolny i prośby o dobre wakacje!

2.    W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – poprzez odmawianie litanii na zakończenie wieczornych Mszy św.

3.    We wtorek o godzinie 17:00 spotkanie kręgu biblijnego  we wieży klasztornej.

4.    W piątek o godzinie 18:30 próba chóru.

5.     W sobotę 22 czerwca nabożeństwo do św. Rity- o godzinie 17:30 Różaniec ze św. Ritą, Msza św., modlitwy dziękczynno-wstawiennicze i poświęcenie róż

6.    W minioną niedzielę na zbiórkę gospodarczą zebrano 3.926 złotych. Dziękujemy za troskę o funkcjonowanie naszej parafii.

7.    Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. Zachęcamy do lektury. Wczoraj w katedrze włocławskiej ks. bp. Krzyztof Wętkowski do zgromadzenia  ceremoniarzy pobłogosławił naszego parafianina Jakuba Olejniczaka. Gratulkujemy.

W

8.    Wszystkim naszym ParafianomGościomJubilatom i Solenizantom życzymy dużo sił i satysfakcji z budowania Królestwa Bożego pośród nas!

9.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy spośród nas śp. Zenobia Kamińśka.  Łączymy się z bliskimi zmarłej w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…