Ogłoszenia duszpasterskie

1.  Niedziela Wielkanocna  - Niedziela Dobrego Pasterza – 08.05.2022.

1.   Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele tydzień modlitw w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

2.   W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

3.   We wtorek kolejny dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.00 Msza św. wotywna o św. Antonim z kazaniem, po niej modlitwy nowennowe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.   W piątek – 13 maja rozpoczniemy Nabożeństwa Fatimskie, które będą każdego 13 go dnia miesiąca do października. Naszą wspólną modlitwę fatimską rozpoczniemy o godz. 17.30 – nabożeństwem majowym, o godz. 18.00 Msza św. z kazaniem, po niej część Różańca śpiewana w czasie procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej i na zakończenie Apel Jasnogórski.

5.   W sobotę Święto św. Macieja Apostoła.

6.   W przyszłą niedzielę w Konińskim Domu Kultury o godz. 17.00 odbędzie się koncert  Chóru Gospel. Miłośnicy Gospel są zaproszeni.

7.   Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane po Mszach św. przy wyjściu z kościoła przeznaczone są na pokrycie kosztów ogrzewania.

8.   Gorące i płynące z głębi serca podziękowania kierujemy pod adresem  tych wszystkich rodzin i pojedynczych ofiarodawców i dobrodziejów, którzy  wspierają nasz kościół  i Wspólnotę zakonną swoimi modlitwami i ofiarami.

9.   W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.