Ogłoszenia duszpasterskie

XI  NIEDZIELA  ZWYKŁA   - 17. 06. 2018.
1. Dzień Pański – niedziela gromadzi nas we wspólnocie na Eucharystii – dziękczynieniu składanym Bogu.
2. Kalendarz świąt i wspomnień liturgicznych w tym tygodniu:
  -   we czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.  W tym dniu o godz. 8.00 Msza św. dla dzieci, młodzieży, rodziców i wychowawców na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Gorąco zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy dziękczynnej, za ten cenny dar czasu nauki i pracy. Będziemy też prosić o błogosławieństwo Boże na okres wakacji, aby był czasem bezpiecznym i pożytecznym.
  -  w piątek modlitwą różańcową o godz. 17.15 rozpoczniemy nabożeństwo do św. Rity. O godz. 18.00  Msza św. w intencjach dziękczynno-błagalnych, po niej nabożeństwo wstawiennicze, poświęcenie róż i uczczenie relikwii św. Rity.
3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
4.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy czynnie i przez modlitwę włączyli się  w przygotowania i przebieg,  uroczystości: Nawiedzenia Figury św. Michała Archanioła i odpust ku czci św. Antoniego w naszej parafii.
5. Od jutra rozpoczynamy remont organów w naszym kościele, który potrwa około miesiąca czasu. Będą remontowane ich poszczególne elementy tak, aby nie wyłączać ich całkowicie z użytkowania.
6. Bóg zapłać za  ofiary, które składacie na utrzymanie świątyni i naszego domu zakonnego.