Ogłoszenia duszpasterskie

XXIX NIEDZIELA   ZWYKŁA  17.10.2021
1.   W ubiegłą niedzielę w ramach akcji Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”  zebrano 1931 zł. Serdeczne podziękowania za Wasze ofiary.
2.   W poniedziałek- Święto św. Łukasza Ewangelisty.
3.   W środę – Wspomnienie św.  Jana Kantego, kapłana
4.   W czwartek – Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa
5.    W piątek – Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Tego dnia wspominamy również św. Ritę. O godz. 17.30 Różaniec z rozważaniami św. Rity, o godz. 18.00 Msza św.., modlitwy wstawienniczo-błagalna i poświęcenie róż.
6.    W sobotę – Wspomnienie św. Jana Kapistrana, kapłana.
7.    Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w październiku o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież i osoby dorosłe
8.    W kościele i na korytarzu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe i roczne. Z czytelnie wypisanymi imionami zmarłych, prosimy je składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
9.    Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny można składać na podwórzu klasztornym obok kosza na śmieci. Zbiórka potrwa do 5 listopada. Dochód z akcji pozwoli na wsparcie  Polskich misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata.
10.              W zakrystii są do odebrania kartki z zamówionymi intencjami mszalnymi w czasie pogrzebów. Rodziny naszych zmarłych proszone są o odbiór  tych kartek.
11.              W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka a w salce tercjarskiej kalendarze na rok 2022.
12.              Dziękujemy naszym parafianom i sympatykom klasztoru za duchowe i materialne wsparcie dla naszej świątyni i domu zakonnego.