Ogłoszenia duszpasterskie

                                 VI Niedziela Wielkanocna  -  09.05.2021 
1.   Niedzielną Eucharystią rozpoczynamy VI Tydzień Okresu Wielkanocnego.
2.   Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiamy o godz. 17.30. Zachęcamy do Modlitwy Maryjnej w naszych domach i rodzinach.
3.   We wtorek  kolejny dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.00 Msza św. wotywna o św. Antonim z kazaniem, po niej modlitwy nowennowe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
4.   W czwartek 13-go maja rozpoczniemy Nabożeństwa Fatimskie, które będą każdego 13-go dnia miesiąca do października. Naszą wspólną modlitwę rozpoczniemy nabożeństwem majowym o godz.17.30, 0 godz.18.00 Msza św. z kazaniem, po niej część Różańca św., procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej i na zakończenie Apel Jasnogórski.
5.   W piątek przypada św. Macieja Apostoła.
6.   W sobotę przypada wspomnienie św. Małgorzaty z Kortony.
7.   W dzisiejszą niedzielę, II-gą miesiąca, po Mszach św. zbiórka ofiar na cele remontowe.
8.   W najbliższym czasie planowane są następujące Uroczystości:
 - 23 maja na Mszach Św. o godz. 11.00 i 12.30.I Komunia Święta.
 - 29 maja o godz. 11.00 I Komunia Święta dzieci SOSW w Koninie.
 - 30 maja Komunia Święta Rocznicowa.
 - 13 czerwca o godz. 12.30 Sakrament Bierzmowania.
 - 20 czerwca o godz.12.30 odsłonięcie tablicy pamiątkowej Proboszczów pracujących w naszej parafii od początku jej powstania. Przez cały dzień odbędzie się kiermasz-jarmark „ Rzeczy odnalezionych” na naszych strychach i piwnicach, które od teraz możemy składać w klasztorze. Ofiary uzyskane z kiermaszu będą przeznaczone na dalsze prace remontowe.
9.   Gorące i płynące z głębi serca podziękowania kierujemy pod adresem tych wszystkich rodzin i pojedynczych ofiarodawców, którzy wspierają nasz kościół i Wspólnotę zakonną swoimi modlitwami i ofiarami.
10.               W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka