Ogłoszenia duszpasterskie

NIEDZIELA   ZESŁANIA  DUCHA  ŚWIĘTEGO  –  31. 05. 202
1.  Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha św. O godz. 17.30 ostanie nabożeństwo majowe.

2.  Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP – Matki Kościoła.  O godz. 17.30 rozpoczęcie nabożeństw do Serca Pana Jezusa – czerwcowych.  W naszej modlitwie pamiętajmy o dzieciach, które  1 czerwca obchodzą swe Święto.    
3.  We wtorek na wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 ósmy dzień nowenny dośw. Antoniego z Padwy.  W tym dniu o godz. 16.15 próba ceremonii dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
4.  W środę wspominamy w liturgii świętych męczenników – Karola Lwangę i Towarzyszy. O godz. 18.00 zbiorowa Msza św. za zmarłych.
5.  W czwartek obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O godz. 16.00 próba dzieci przed I Komunią św. – grupa pierwsza.               
6.  W Pierwszy Piątek Miesiąca wspominamy św. Bonifacego, biskupa i męczennika.O godz. 16.00 próba dzieci przed I Komunią św. – grupa druga.  mOd godz. 17.30 spowiedź św. dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, a po Mszy św. o godz. 18.40 próba ceremonii w kościele dla nich.                                                                                                                           
7.  W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy.
8.  Zgodnie z zarządzeniem nie ma już limitu wiernych mogących uczestniczyćw kościele, w nabożeństwach. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. i nabożeństwach nie tylko w niedziele, ale i w dni powszednie, przy zachowaniu środków bezpieczeństwa sanitarnego.                                               Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa – czerwcowe codziennie o godz. 17.30.
9.  W ramach akcji misyjnej prowadzonej pod hasłem: „Oczyść Dom i Świat   z elektrośmieci – Zostań Patronem Polskich Misjonarzy” , tak jak w poprzednich latach organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Tego typu zużyty sprzęt można składać na podwórzu naszego klasztoru, przy pojemniku na śmieci do dnia 17 czerwca, do godz.15.00.
10. Gorące podziękowania kierujemy pod adresem naszych parafian i sympatyków  klasztoru, którzy wspierają nasz kościół i wspólnotę zakonną swoją modlitwą  i ofiarą materialną. Bóg zapłać!