Ogłoszenia duszpasterskie

 

Niedziela biblijna

14.04.2024

1.  Dziś (14.04) przeżywamy Dzień Dobra – radosne świętowanie po oktawie Święta Bożego Miłosierdzia. Po Mszach św. Po Mszach świętych Hospicjum św. Stanisława Papczyńskiego zaprasza do uczestnictwa w akcji charytatywnej Pola Nadziei organizowanej na rzecz chorych, otoczonych opieką w licheńskim hospicjum. Na zewnątrz kościoła będą zbierane ofiary do puszek przez wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej numer 1.

2.  Wczoraj – 13 kwietnia br.– wyjechaliśmy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Było to nasze włączenie się w diecezjalne dziękczynienie za Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Dziękujemy Bogu za dar spotkania z Matką wszystkich Matek i modlitwy w sanktuarium do którego wszyscy chętnie przyjeżdżają.

3.  Wtorek to pierwszy dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy.  O godzinie 17:00 spotkanie kręgu biblijnego. O godzinie 18:00 Msza św. kazanie i procesja eucharystyczna.

4.  W piątek o godzinie 18:30 próba chóru.

5.  W zakrystii możemy nabyć nowy numer tygodnika Idziemy. W nim artykuły o „Sumieniu: głosie Boga”, „My jesteśmy świadkami zmartwychwstania i wiele innych ciekawych artykułów . Zachęcamy do lektury.

6.  Niech Boże Słowo usłyszane dziś na Eucharystii i czytane w tygodniu umocni naszych ParafianGościJubilatów i Solenizantów! Prośmy także o Miłosierdzie dla naszych zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…